MODRÁ HVĚZDA  © 2014

MODRÁ HVĚZDA  © 2014

kamera U kostela

kamera Pomezní boudy

Co vás čeká v Modré Hvězdě:

Náš rodinný pension Modrá Hvězda se nachází v obci Dolní Malá Úpa, ve východní části Krkonoš. V naší stylově zrekonstruované klasické horské roubence na vás čeká především rodinná a přátelská atmosféra, podtržená nekuřáckým prostředím nejen na pokojích, ale i v restauraci pensionu.

Celoroční provoz Modré Hvězdy vám umožní poznávat Krkonoše za každého počasí. V zimě vám poslouží skibus se zastávkou přímo u pensionu jedoucí na Pomezní boudy do lyžařského areálu SKiMU. V blízkosti je lyžařských možností nespočet, mezi nejznámější patří také Pec, Velká Úpa nebo Černá hora.

Jsme partnery lyžařského areálu SKiMU, proto mají naši hosté možnost zakoupit zvýhodněné skipasy SKiMU Pack. Získáte tím lyžování za nižší cenu, využití vybraných sportovišť zdarma a další výhody. SKiMU Pack zakoupíte on-line na http://www.skimu.cz/e-shop nebo u nás na chatě.

Více informací o lyžování v Malé Úpě na www.skimu.cz.

V teplejším počasí nabízí okolí penzionu řadu turistických a cyklistických stezek, které jsou rozmanité i svojí náročností, takže si vybere každý. Pro děti je zde navíc naučná stezka.

Modrá Hvězda nabízí klidné prostředí se stylovou restaurací, celoročním parkováním přímo u pensionu a pokud chcete relax dotáhnout k dokonalosti, nabízíme vám naši saunu k absolutnímu uvolnění a odpočinku po náročném sportování.

Těšíme se na vás :-)

PODLE ZÁKONA O EVIDENCI TRŽEB JE PRODÁVAJÍCÍ POVINEN VYSTAVIT KUPUJÍCÍMU ÚČTENKU. ZÁROVEŇ JE POVINEN ZAEVIDOVAT PŘIJATOU TRŽBU U SPRÁVCE DANĚ ONLINE; V PŘÍPADĚ TECHNICKÉHO VÝPADKU PAK NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN.

aktuální počasí